Henna

Dobrze wyregulowane brwi i podkreślone rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku, poprawiające nie tylko wygląd całej twarzy, ale także sprawiające, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny. Henna to sposób na trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu. Polega na delikatnym farbowaniu włosków, które ulega stopniowemu zmywaniu. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, “znikające” przy braku makijażu. Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka wiosną oraz latem, kiedy nie chcemy stosować pełnego, ciężkiego makijażu. Wykonujemy hennę zarówno proszkową, jak i żelową, w kolorach czerni, brązu oraz grafitu.

Henna brwi utrzymuje się do dwóch tygodni, ale zdarza się, że znika dużo wcześniej. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykonywania henny. Tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się farbować brwi w odstępie tygodnia.

Henna rzęs utrzymuje się przez około 3-4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż raz na miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

Przeciwwskazania:
– jęczmień
– wszelkie dermatozy, uszkodzenia i otarcia skóry wokół oczu
– choroby zakaźne
– soczewki kontaktowe
– uczulenie na hennę (przed przystąpieniem pierwszy raz do zabiegu należy wykonać próbę uczuleniową, która polega na nałożeniu preparatu za ucho. Po upływie 24 h, jeżeli nic się nie dzieje w miejscu nałożenia henny można wykonać zabieg)

Cena

Henna brwi
Henna rzęs 
Regulacja brwi
Henna brwi i rzęs z regulacją
Henna pudrowa     
30zł
30zł
30zł
70zł
70zł