Tajski masaż stóp

tajski masaż stóp

Tajski masaż stóp poprzez działanie na strefy refleksologiczne korzystnie wpływa na centralny system nerwowy. Usuwa uczucie „ciężkich nóg” i poprawia sen. Poprzez oddziaływanie na zakończenia nerwowe, masaż wpływa na pracę wszystkich narządów wewnętrznych ciała.

Ten niesamowity masaż stóp zregeneruje organizm oraz przywróci i usprawni przepływ energii, który może być zaburzony w następstwie choroby, stresu czy też niewłaściwego trybu życia.

Energia krąży w naszych ciałach w systemie kanałów energetycznych. Poprzez uciski punktów znajdujących się na przebiegu tych kanałów, masażysta, w trakcie całego rytuału, odblokowuje przepływ naszej energii. Jednym z elementów tych ucisków jest refleksologia stóp i jest ona przeprowadzana z wykorzystaniem bambusowego patyczka.


Do masażu stosowany jest balsam ziołowy o bogatym zestawie naturalnych substancji czynnych. Zawiera naturalne olejki eteryczne takich roślin jak rozmaryn, melisa, cynamonowiec, goździk, tymianek, cytryna, muszkatołowiec, kolendra, mięta pieprzowa oraz naturalny mentol i kamfora.

tajski masaż stóp

Masaż poprzedzony jest kąpielą stóp oraz ich peelingiem.

Korzyści płynące z tajskiego masażu stóp

  • głęboko odpręży i zrelaksuje

  • obniży poziom stresu i uspokoi

  • poprawi samopoczucie oraz jakość snu

  • wyeliminuje uczucie obolałych i ciężkich nóg

  • wpłynie na rozluźnienie napięć mięśniowych

  • wpłynie korzystnie na pracę narządów wewnętrznych

Czas

około 75 minut

Cena

tajski masaż stóp    150 zł