Cynamonowo-kawowe wyszczuplenie

cynamon_pretty_prettyNa cynamonowo-kawowe wyszczuplenie składa się masaż relaksacyjny, peeling cynamonowo-kawowy, a także, na zakończenie nałożenie i pozostawienie na około 20 minut maski kawowej Purles. Rytuał ten rekomendowany jest dla skóry wiotkiej, z efektem “pomarańczowej skórki”.

Rytuał SPA – cynamonowo-kawowe wyszczuplenie to masaż relaksacyjny, który wykonywany jest powolnymi, rytmicznymi oraz łagodnymi ruchami. Działa rozluźniająco, powodując zmniejszenie napięcia mięśni, odprężająco, uspokajając cały organizm oraz wyciszająco, działając pozytywnie na sferę psychiczną człowieka. Stanowi najodpowiedniejszą formę masażu dla osób żyjących w ciągłym stresie i pośpiechu. Celem masażu relaksacyjnego jest uzyskanie pełnego odprężenia i wyciszenia. Regularnie wykonywany masaż sprawia, że system odpornościowy wzmacnia się, ogólna kondycja ciała, sprawność mięśni i wygląd skóry znacznie się poprawiają. Masaż relaksacyjny daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, a także wzmacnia chęć do życia. Dodatkowo połączenie kawy i cynamonu bardzo dobrze sprawdza się u osób, które cierpią z powodu bezsenności lub nawracających bólów głowy.

Peeling cynamonowo-kawowy jest peelingiem drobnoziarnistym, delikatnym, na bazie cynamonu i kawy, którego celem jest usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na wymasowaniu całego ciała naturalnymi składnikami, takimi jak oliwka, kawa i cynamon.

kawa_pretty_prettyKluczowym elementem rytuału jest aksamitny okład o wysokiej zawartości kofeiny. Maska poprawia mikrokrążenie i rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, ponadto znacząco wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Zabieg uwodzi zmysły aromatem ziaren kawy arabica i cynamonu. Intensywny i energetyczny zapach obezwładnia zmysły i pobudza ciało, a cynamon, stymuluje wytwarzanie endorfin, które wprowadzą we wspaniały nastrój i stan relaksu.

Czas

około 2 godzin

Cena

Rytuał SPA cynamonowo-kawowe wyszczuplenie 320 zł