Masaż modelujący sylwetkę CONFER SHAPE

masaż modelujący sylwetkę Pretty PrettyCONFER SHAPE to masaż modelujący, który wykonywany jest w oparciu o techniki masażu klasycznego i techniki łącznotkankowe z elementami wyciskania i drenażu. Jeżeli nie ma przeciwwskazań do bańki chińskiej, włączane są też jej elementy.
Modelowanie skupia się na najczęściej problematycznych obszarach ciała takich jak łydki, uda, biodra, pośladki, brzuch oraz talia. Jest to bardzo skuteczny sposób na wymodelowanie tych okolic i pomoc w przywróceniu im estetycznego wyglądu. Masaż wpływa też na poprawę jędrności i elastyczności skóry – szczególnie po okresie ciąży i porodzie u kobiet, lub też u osób stosujących dietę w celu zrzucenia zbędnych kilogramów.
Confer Shape poprzez intensywne masowanie umożliwia odprowadzenie toksyn, zbędnego tłuszczu – w postaci produktów przemiany materii, regulację płynów ustrojowych oraz wzmacnianie przesilonych mięśni i stawów co jest bardzo istotne w terapii otyłości i nadwagi. Zadaniem masażu jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Masaż uelastycznia skórę, redukuje cellulit.
Masaż modelujący Confer Shape stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających.
 
 
By osiągnąć jak najlepszy rezultat zaleca się wykonanie serii od 8 do 10 zabiegów – najlepiej co 2 dzień.
 
Dla kogo?
– kobiety po ciąży
– osoby u których wystąpił szybki spadek wagi
– osoby stosujące dietę w celu zrzucenia zbędnych kilogramów
– osoby mało aktywne fizycznie
– osoby chcące ujędrnić problematyczne okolice ciała i wymodelować sylwetkę

 

Czas

około 60 minut

Cena

masaż modelujący sylwetkę CONFER SHAPE    160 zł

do masażu polecamy jeden z naszych peelingów – KLIKNIJ I SPRAWDŹ